Kúpiť posilňovacie stroje – e-shop

Sprievodca svetom
posilňovania


Domáca posilňovňa  >  Päť tipov na malé i veľké darčeky do domácej posilňovne

Päť tipov na malé i veľké darčeky do domácej posilňovne

Máte domácu posilňovňu a chcete ju na Vianoce doplniť? Máme pre Vás 5 tipov na malých i väčších posilňovacích pomocníkov.

Koniec roka je ideálnou dobou pre nákup posilňovacích strojov, alebo pomôcok. Poznáte to - kto šetrí, má za tri. A s nami rovno za päť. Pokiaľ sa teda nechá inšpirovať tipmi od odborníkov a ostatných zákazníkov.

1. Jednoručný nakladací činkový set inSPORTline DBS2181 2 x 3-10 kg

Jednoručný nakladací činkový set inSPORTline

Základ do každej posilňovne - nakladací set činiek. Kúpite ho bežne za približne 55 €, v akciách aj za polovicu. Vďaka vyššej záťaži vhodný skôr pre pokročilých cvičencov.

2. MultiTrainer inSPORTline - závesný posilňovací systém

Už klasika pre posilňovanie vlastnou hmotnosťou. Náhrada originálneho TRX za veľmi priaznivú cenu - vojdete sa aj s dopravou do 55 €.

MultiTrainer inSPORTline - závesný posilňovací systém

Multitrainer stačí pevne pripútať napríklad do dverí a môžete začať ihneď cvičiť.

3. Balančné podložky

Jediný všeobecný tip sa týka malých, ale nesmierne účinných posilňovacích a rehabilitačných pomôcok. Balančné podložky ponúkajú efektívne precvičenie celého tela. Cvičením na balančnej podložke posilňujete aj hlboké svalstvo a efektívne chudnete.

Už klasikou je Balančná podložka inSPORTline Dome - v e-shopoch za približne 58 €. Pomáha udržovať rovnováhu a spevniť svaly za minimálnu cenu a ocenia ju aj majitelia malých bytov.

Balančná podložka inSPORTline Dome

4. Vibromasážny stroj VibroGym inSPORTline Charles

Medzi efektívne posilňovacie pomôcky môžeme zaradiť aj skvelý VibroGym inSPORTline Charles, ktorý umožňuje 3D i vertikálne vibrácie - tie disponujú vibračnou technológiou na pomoc pre efektívne chudnutie a formovanie postavy.

Vibromasážny stroj VibroGym inSPORTline Charles

5. Posilňovač inSPORTline Ab Lifter

A posledným tipom je posilňovač Ab Lifter pre efektívne posilňovanie brušných svalov, rúk, chrbtových svalov a bokov vlastnou hmotnosťou. Pozrite sa na video recenziu tohto šikovného pomocníka do každej domácej posilňovne.

Vybrali ste si aj Vy svoj ​​posilňovací darček?

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 2. 12. 2014


Odporúčame posilňovacie stroje


Ďalšie novinky

Bench press a bolesť ramena

Jedným z častých negatívnych dôsledkov posilňovania na bench sú bolesti ramien. Ako im zabrániť? 

19. 6. 2016

Ako zoštíhliť problematické partie?

Všeobecne majú muži skôr postavu typu jablka (s ukladaním tuku na hrudníku, bruchu) a ženy typu hrušky. Medzi ich problematické partie patria predovšetkým stehná a boky.

28. 4. 2016

všetky novinky