Kúpiť posilňovacie stroje – e-shop

Sprievodca svetom
posilňovania


Domáca posilňovňa  >  Päť tipov na malé i veľké darčeky do domácej posilňovne

Päť tipov na malé i veľké darčeky do domácej posilňovne

Máte domácu posilňovňu a chcete ju na Vianoce doplniť? Máme pre Vás 5 tipov na malých i väčších posilňovacích pomocníkov.

Koniec roka je ideálnou dobou pre nákup posilňovacích strojov, alebo pomôcok. Poznáte to - kto šetrí, má za tri. A s nami rovno za päť. Pokiaľ sa teda nechá inšpirovať tipmi od odborníkov a ostatných zákazníkov.

1. Jednoručný nakladací činkový set inSPORTline DBS2181 2 x 3-10 kg

Jednoručný nakladací činkový set inSPORTline

Základ do každej posilňovne - nakladací set činiek. Kúpite ho bežne za približne 55 €, v akciách aj za polovicu. Vďaka vyššej záťaži vhodný skôr pre pokročilých cvičencov.

2. MultiTrainer inSPORTline - závesný posilňovací systém

Už klasika pre posilňovanie vlastnou hmotnosťou. Náhrada originálneho TRX za veľmi priaznivú cenu - vojdete sa aj s dopravou do 55 €.

MultiTrainer inSPORTline - závesný posilňovací systém

Multitrainer stačí pevne pripútať napríklad do dverí a môžete začať ihneď cvičiť.

3. Balančné podložky

Jediný všeobecný tip sa týka malých, ale nesmierne účinných posilňovacích a rehabilitačných pomôcok. Balančné podložky ponúkajú efektívne precvičenie celého tela. Cvičením na balančnej podložke posilňujete aj hlboké svalstvo a efektívne chudnete.

Už klasikou je Balančná podložka inSPORTline Dome - v e-shopoch za približne 58 €. Pomáha udržovať rovnováhu a spevniť svaly za minimálnu cenu a ocenia ju aj majitelia malých bytov.

Balančná podložka inSPORTline Dome

4. Vibromasážny stroj VibroGym inSPORTline Charles

Medzi efektívne posilňovacie pomôcky môžeme zaradiť aj skvelý VibroGym inSPORTline Charles, ktorý umožňuje 3D i vertikálne vibrácie - tie disponujú vibračnou technológiou na pomoc pre efektívne chudnutie a formovanie postavy.

Vibromasážny stroj VibroGym inSPORTline Charles

5. Posilňovač inSPORTline Ab Lifter

A posledným tipom je posilňovač Ab Lifter pre efektívne posilňovanie brušných svalov, rúk, chrbtových svalov a bokov vlastnou hmotnosťou. Pozrite sa na video recenziu tohto šikovného pomocníka do každej domácej posilňovne.

Vybrali ste si aj Vy svoj ​​posilňovací darček?

Zdieľajte článokOdporúčame posilňovacie stroje


Ďalšie novinky

Posilňujte chrbát, nohy a budete vždy silní

Hoci je tréning paží a hrudníka najatraktívnejší, dôležité je posilňovať predovšetkým stred tela - partie spodného chrbta a brucha. Pomôcť s tým môžu posilňovacie lavice a ďalšie stroje z profesionálnej i domácej posilňovne.

Posilňovanie pre zdravý chrbát

Bolesť chrbta trápia čoraz viac ľudí. Ako na pevný a zdravý chrbát, ako pomocou cvičenia a posilňovania predísť bolestiam chrbtového svalstva?

všetky novinky