Kúpiť posilňovacie stroje – e-shop

Sprievodca svetom
posilňovania


Domáca posilňovňa  >  Keď chcete posilňovať celé telo

Keď chcete posilňovať celé telo

Potrebujete sa dostať do kondície a posilniť svaly celého tela? Dobrým pomocníkom vám môže byť niektorá z posilňovacích veží na domáce použitie.

Aj do menších bytov sa hodí posilňovacia veža Easy s maximálnym zaťažením 100 kilogramov. Ponúka posilňovanie prsných svalov, bicepsov, predkopávanie, bench press, horný chrbtovou kladku, spodnú kladku a simuláciu veslovania.

Zákazníci, ktorí už túto vežu používajú, sú spokojní, dobre si na nej zacvičia a hovoria, že nahradí všetky drahé stroje z posilňovne. Len montáž je trošku oriešok, a tak odporúčajú jej dojednanie odbornými technikmi hneď pri nákupe. Stroj má predĺženú záruku päť rokov a dopravu zadarmo.

Ďalšia posilňovacia vež z kategórie cenovo najdostupnejších je Profigym N10, stabilný multifunkčný fitness stroj s nosnosťou 100 kilogramov a anatomickú opierkou, umožňujúci prevádzať až 100 cvikov. Disponuje dvoma tŕne na kotúče, na ktoré je možné naložiť hmotnosť podľa vlastnej potreby.

Zdieľajte článokOdporúčame posilňovacie stroje


Ďalšie novinky

Posilňujte chrbát, nohy a budete vždy silní

Hoci je tréning paží a hrudníka najatraktívnejší, dôležité je posilňovať predovšetkým stred tela - partie spodného chrbta a brucha. Pomôcť s tým môžu posilňovacie lavice a ďalšie stroje z profesionálnej i domácej posilňovne.

Posilňovanie pre zdravý chrbát

Bolesť chrbta trápia čoraz viac ľudí. Ako na pevný a zdravý chrbát, ako pomocou cvičenia a posilňovania predísť bolestiam chrbtového svalstva?

všetky novinky