Kúpiť posilňovacie stroje – e-shop

Sprievodca svetom
posilňovania


Domáca posilňovňa  >  Keď chcete posilňovať celé telo

Keď chcete posilňovať celé telo

Potrebujete sa dostať do kondície a posilniť svaly celého tela? Dobrým pomocníkom vám môže byť niektorá z posilňovacích veží na domáce použitie.

Aj do menších bytov sa hodí posilňovacia veža Easy s maximálnym zaťažením 100 kilogramov. Ponúka posilňovanie prsných svalov, bicepsov, predkopávanie, bench press, horný chrbtovou kladku, spodnú kladku a simuláciu veslovania.

Zákazníci, ktorí už túto vežu používajú, sú spokojní, dobre si na nej zacvičia a hovoria, že nahradí všetky drahé stroje z posilňovne. Len montáž je trošku oriešok, a tak odporúčajú jej dojednanie odbornými technikmi hneď pri nákupe. Stroj má predĺženú záruku päť rokov a dopravu zadarmo.

Ďalšia posilňovacia vež z kategórie cenovo najdostupnejších je Profigym N10, stabilný multifunkčný fitness stroj s nosnosťou 100 kilogramov a anatomickú opierkou, umožňujúci prevádzať až 100 cvikov. Disponuje dvoma tŕne na kotúče, na ktoré je možné naložiť hmotnosť podľa vlastnej potreby.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 10. 4. 2014


Odporúčame posilňovacie stroje


Ďalšie novinky

Bench press a bolesť ramena

Jedným z častých negatívnych dôsledkov posilňovania na bench sú bolesti ramien. Ako im zabrániť? 

19. 6. 2016

Ako zoštíhliť problematické partie?

Všeobecne majú muži skôr postavu typu jablka (s ukladaním tuku na hrudníku, bruchu) a ženy typu hrušky. Medzi ich problematické partie patria predovšetkým stehná a boky.

28. 4. 2016

všetky novinky